Konya Tekstil Kolisi

Ümit Ambalaj şirketi olarak ambalaj konusunda sizlere en iyi hizmeti vermek için çalşıyoruz.

Konya Tekstil Kolisi

Konya tekstil kolisi, tüm sektörlerde olduğu gibi tekstil sektöründe de taşıma ve nakliyat ihtiyaçları sürekli olarak artmaktadır. Değişen dünya konjonktürü ile birlikte teknolojide yaşanan devinimler doğrultusunda insanların taleplerinde de bir takım değişiklikler yaşanmaktadır. Tekstil ürünleri de tüm bu değişimlerden nasibini alarak değişen dünya formuna uygun olarak hareket etmekte, her geçen gün yeni ve farklı ürünler ile tüketiciyi etkilemeye çalışmaktadır. Nitekim bu sürecin parçalarından birisi de nakliye sürecidir. Binbir özen ile hazırlanan bu ürünlerin sağlıklı şekilde tüketici ile buluşması için güvenli bir nakliye sürecinden geçmesi gerekmektedir. Nakliye sürecinin kusursuz olması hem ürünlerin kalitesini doğru şekilde tüketici ile buluşturacak hem de fire durumunu ortadan kaldıracaktır. Bu yüzden nakliyat sürecinin büyük bir titizlik ile yapılması gerekmektedir. Konya tekstil kolileri de bu noktada ortaya çıkan, ürünlerin sağlam şekilde perakende satış noktalarına ulaşması için gereksinimleri büyük ölçüde karşılamaya yarayan özel üretim ile hazırlanmış ürünlerdir. Konya askılı ve askısız tekstil kolileri satan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Konya tekstil ambalaj firmaları için tercihiniz Ümit Ambalaj olsun!

Konya Tekstil Kolisi

Konya tekstil kolileri içerisinde farklı tekstil ürünlerini muhafaza etmek üzere farklı boyutlarda hazırlanmıştır. Gömlek, iç giyim, çorap, deri tekstil ürünleri, ceket modelleri, pantolon, çocuk giyimleri, kravat, gömlek kutusu, eşarp kutusu, çorap ve benzeri ürünler vb. gibi tekstil ürünlerinin doğru şekilde taşınması için koliler büyük kolaylık sunmaktadır. Tekstil kolileri tercih edilirken taşınacak olan ürünün ağırlığına göre gramajlı ya da gramajsız olarak farklı çeşitlerde tercih edilebilir. Bu ürünlerin içerisine ortama konulacak ürün adedi belli olduğu için en doğru şekilde saklama imkanı sunmaktadır. Kolilerin üzerine yer alan ilgili alanlarda adet belirtme ve ürün hakkında bilgi vermek adına alan mevcuttur, bu alana ürün ile ilgili kısa bilgiler ve kodlar yazılabilmektedir.

Konya tekstil kolisi siparişi verirken ister baskısız üzerinde hiçbir yazı bulunmayan ürünleri tercih edebilir, isterseniz markanızın reklamını yapmak üzere baskılı kolileri tercih edebilirsiniz. Konya tekstil kolisi bunların yanı sıra askılı koli olarak da ortaya çıkmaktadır. Askılı koli modellerimizden sipariş verebilir böylece askılı olarak ürünlerinizi en doğru şekilde istifleyebilirsiniz. Tekstil kolileri işletmenin satış yaptığı ürün yelpazesine göre farklılık gösterebilir, böylece en çok tercih edilen tekstil kolisi boyutları şu şekilde olmaktadır;

80x50x50
90x60x70
80x70x50
80x50x25
60x40x15
40x30x40
boyutları en çok talep edilen tekstil kolileridir. Bu boyutlar cm cinsinden hesaplanabilir. Müşterilerimizin talep ettiği boyutlarda ve hacimlerde özel olarak koliler de üretebilmekteyiz. Ürettiğimiz bu koliler tamamen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda olduğu gibi, müşterilerimiz kendi ürünlerine en uygun olan boyutları stoklarımızdan seçerek de satın alma işlemi yapabilmektedir.

Taşımacılık sektöründe yoğun olarak kullanılan ürünlerden olan tekstil kolileri büyük ölçüde olmasının yanı sıra boş olarak taşıma sürecinde katlanma kolaylığı sebebiyle hacim konusunda büyük kazanç anlamına gelmektedir. Yani koli taşınırken düz bir karton haline gelebilmesi için özel olarak kıvrımlar yapılır. Böylece üst üste onlarca hatta yüzlerce koli katlanmasından ötürü kolayca taşınabilir. Koli halini alması için kıvrım alanlarından açarak hızlı bir şekilde küp şeklinde koli haline getirilebilir. Kolilerin en büyük avantajlarından birisi de budur. Tekstil kolileri de farklı boyut ve ebatlarda olmasından dolayı tekstil alanında nakliyat aşamasında en çok talep edilen ürünlerin başında gelmektedir. Alt ve üst kısmından içeriye hava girebilecek alanların koli bandı ile bantlanmasının ardından kolinin içine hava ya da doğrudan toz partiküllerinin girmesi mümkün olmamaktadır. Böylece içerisinde bulunan tekstil ürünleri uzun süre boyunca güvenli şekilde saklanabilmektedir. Hava girmediği için tekstil ürünlerinin kendi özel kokuları korunmakta, ışık almadığı için renk solması gibi sorunlar ortaya çıkmamakta güvenle korunmaktadır.

ambalaj iletişim

Ümit Ambalaj Şirketi

Ümit Ambalaj olarak tüm ambalaj hizmetlerini en kaliteli şekilde sağlıyoruz.