Hatay Koli Bandı

Ümit Ambalaj şirketi olarak ambalaj konusunda sizlere en iyi hizmeti vermek için çalşıyoruz.

Hatay Koli Bandı

Hatay koli bandı, endüstride sıkça kullanılan bunun yanı sıra evlerin ve ofislerin vazgeçilmez sarf malzemeleri arasında yer alan bantlar farklı boyut ve türlerde üretilmektedir. Boyutlarına göre ayrılan bantların büyük olanlarına ise koli bandı adı verilir. Günlük yaşamda mutlaka sıklıkla ihtiyaç duyulan bir ürün olan Hatay koli bantları özellikle ev taşıma gibi durumlarda çok daha fazla ihtiyaç duyulan bir üründür. Bantların kullanım alanlarının farklı olmasından dolayı üretim bantlarında kesilerek büyük ya da küçük olarak farklı boyut ve uzunluklarda üretilmektedir. Koli bantları ortalama standart olarak 100 metre gibi bir uzunluğa sahip olabildiği gibi farklı uzunluklarda da koli bandı mevcuttur. Koli bantlarının kullanımı daha büyük ve geniş yüzeyi kavraması istendiği zaman etkili olarak tercih edilebilir. İnce olan bantlara göre daha sağlam sonuçlar vermesi ve çok daha iyi tutuş sergilemesinden dolayı koli bantları tercih edilmektedir. Hatay bant satışı yapan firmalar arıyorsanız taleplerinizin tamamını Ümit Ambalaj ile karşılayabilirsiniz.

Hatay Koli Bandı

Hatay koli bandı, koli bantları farklı fiyat çeşitleri ile her kullanıcı için özel olarak üretilmektedir. İşletmeler yani endüstri için özel uzunluğa sahip olan koli bantları mevcuttur. Ayrıca işletmelere özel olarak farklı boyutlarda şeffaf ya da baskılı olarak koli bandı üretimi yapılabilmektedir. Ev kullanıcıları için de daha kısa ve pratik kullanıma uygun ürünler üretilmektedir. Böylece evlerde yeri belli olan ve ihtiyaç anında hızlı şekilde ortaya çıkarılan özel bir ürün olarak dikkat çekmektedir. Hatay koli bantları endüstride kolilerin kapatılmasında başlıca kullanılan temel malzeme olarak bilinmektedir. Karton kutuların birleşim alanlarının kapatılması için kullanılan koli bantları sağlamlığı ile ürünlerin ulaşacağı yere sağlam şekilde erişmesinde büyük ölçüde katkı sunan özel ürünler arasındadır.

Adı üstünde olan koli bantı, hemen her çeşit ürüne özel olarak üretilen kolilerin kapatılması için kullanılan bir üründür. Sıradan ve küçük olan bantların yapıştırıcı kuvvetinin az olması bu yüzden taşınma süreçlerinde açılma ve paketleri doğru şekilde taşıyamama gibi ciddi problemleri ortaya çıkarmasından dolayı koli bandı adı verilen ürün geliştirilmiş ve geliştirildiği günden itibaren büyük bir talep ile kullanılmaktadır. Hemen her endüstri kolunda rahat şekilde kullanılan koli bantları bu anlamda yaşamımızı kolaylaştırdığı gerçek bir durumdur. Hatay koli bantı çeşitleri, renkli baskılı ve baskısız koli bant çeşitleri üretiyoruz.

Hatay koli bantları şeffaf renkte olması kolinin üzerinde yazan yazılara ve diğer renklere herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Sadece koliyi sabitlemek, paketlemek için kullanılır. Böylece kolinin üzerinde yer alan yazılar rahat şekilde görülebilirken aynı zamanda koli bandı ile güçlendirilmiş olacaktır. Koli bandının ülkemizdeki kullanım alanlarına baktığımızda güçlü yapısı sayesinde en fazla endüstrinin tüm kollarında kullanıldığı görülmektedir. Bunun yanı sıra ev kullanıcıları için para bandı adı verilen bant türü kullanılmaktadır. Para bandı küçük boyutta olması ve kullanımının daha pratik olmasından dolayı tercih edilmektedir. Bant türleri arasında diğer bir tür ise çift taraflı bant yer almaktadır. Çift taraflı bantlar güçlü yapıştırma etkisi sayesinde yapıştığı alanın boyasını alabilmektedir. Bu yüzden bu bantlar kullanılırken yapışacağı alanın iyice kontrol edilerek yapıştırılması gerekmektedir.

Sonuç olarak koli bantları günümüzde yer hacim kazanmak için düz bir şekilde bulunan kutuları koli haline getirmek için birleşim yerlerinden bantlayarak içine eşya konulması adına alan hazırlamak için kullanılmaktadır. Eşyaların bu kolilere yerleştirilmesinin ardından son olarak kolinin etrafından komple bantlama işlemi yaparak kolinin sağlamlığı ve güvenilirliği arttırılmaktadır. Böylece eşyalar konforlu ve güvenli bir şekilde taşınacakları yere kadar kusursuz şekilde ulaştırılması amaçlanmaktadır. Endüstri alanında koli bandı kullanımı bu bağlamda oldukça fazladır. Fabrikalardan üretilen pek çok özel ürün özel kolilere konulduktan sonra Hatay koli bandı ile bantlanarak tüketiciye ulaştırılmaktadır. Bu yüzden koli bandı yaşamımızda büyük ölçüde paya sahiptir. Hatay koli bandı satan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz.

ambalaj iletişim

Ümit Ambalaj Şirketi

Ümit Ambalaj olarak tüm ambalaj hizmetlerini en kaliteli şekilde sağlıyoruz.