Konya Taşıma Kolisi

Ümit Ambalaj şirketi olarak ambalaj konusunda sizlere en iyi hizmeti vermek için çalşıyoruz.

Konya Taşıma Kolisi

Konya taşıma kolisi üretimi yapan Ümit Ambalaj olarak oluklu mukavva eşya taşıma kolisi konusunda yıllardır firmalara koli satışı yapmaktadır. Taşımacılık gereksinimi, yaşamımızın pek çok alanında zorunlu ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Taşıma işlemini yaparken taşıma işini kolaylaştıran gereçlerin başında ise taşıma kolileri gelmektedir. Adı üstünde olan bu eşya özel olarak fabrikamızda özel boyutlarda imal edilir. Günlük yaşamda sıkça kullanılan taşıma kolileri farklı aşamalardan geçerek imal edilmektedir. Taşıma kolileri fabrikalarda düz karton olarak imalat aşamasına başlar. Ardından fazlalıklarından kurtularak belli ebat ve boyutlarda koli haline dönüşmesi için kesme işlemleri gerçekleştirilir. El deymeden tamamen otomatik makineler sayesinde imal edilen taşıma kolileri belli alanlardan kesilerek fabrikada bandın üzerinde yolculuğuna devam eder. Ardından kıvrım alanları da belirlenerek üretim sürecine devam etmesi sağlanır. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra eğer müşteri tarafından talep edilmişse, kolinin üzerine marka basılır. Bu işlemler kusursuz şekilde yapılmasının ardından taşıma kolileri işletmelere ve farklı kurumlara gönderilmek üzere paketlenir. Ümit Ambalaj olarak üretimini yapmış olduğumuz taşıma kolisi ürünümüzü Konya ve bölgesinde de satışını yapıyoruz.

Konya Taşıma Kolisi

Konya taşıma kolisi hemen her taşıma şirketi için gereklidir. Özellikle gıda sektöründe faaliyet gösteren ve sürekli stokta bulunan malların hızlı şekilde döngüsünün sağlandığı bir kurum için sürekli yeni mal talep edilmektedir. Bu malların firmaya ulaşımı büyük kolilerin içinde gerçekleşmektedir. 12’li ya da 24’lü gibi farklı adetlerde paketlenen gıda ürünleri işletmelerde parekende olarak satışa çıkmak üzere güvenli olan kolilerin içinde taşınmaktadır. Üretim alanından yani fabrikadan satış yapılacağı yani tüketiciye ulaşacağı alana kadar düzenli ve belli bir nizam içinde taşınması sağlanan bu ürünler pratik şekilde taşımayı da beraberinde getirmektedir. Bu bağlamda pek çok firma taşımacılık için taşıma kolilerini tercih etmektedir. Böylece işletmelere ürünleri hasarsız şekilde göndermektedir.

Taşıma kolileri sanayide aktif şekilde kullanılan eşyaların başında gelmektedir. Günümüzde satın aldığımız elektronik aletler bile özel sert kağıttan imal edilmiş olan kolilerin içinde tüketici ile buluşturulmaktadır. Bu ürünler doğa için zararlı olmayıp, aksine doğada hızlı şekilde çözünebildiği için tercih edilen özel ürünlerdir. Bu yüzden pek çok firma taşıma işlemlerinde oluşabilecek hasarları minimum seviyeye indirmek adına sert kartonlardan imal edilen taşıma kolilerini kullanmaktadır. Profesyonel taşıma işini yürüten nakliye firmaları da taşıma kolilerini en çok kullanan işletmeler arasında sayılmaktadır. Müşterilerin özel eşyalarını paketlemek üzere özel taşıma kolileri tercih etmektedirler. Kırılacak olan eşyalar taşıma kolileri ile çok daha güvenli ve kusursuz şekilde taşınmaktadır. Farklı boyut ve ebatlarda olan Konya taşıma kolileri nakliye şirketleri için vazgeçilmez saklama kaplardır. Taşıma sürecinde eşyaların evden araca ve araçtan tekrar eve yüklenmesi koliler ile çok daha pratik olmasının yanı sıra darbelere dayanıklı olduğu için güvenlidir.  Konya Taşıma kolisi denince ilk akla gelen Ümit Ambalaj şirketi olarak ambalaj ürünlerinde birçok çözüm sunmaktadır. Konya taşıma kolisi satan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Nakliyat firmaları ev taşıma süreçlerinde müşterilerine paketleme ve kolileme hizmeti verdikleri zaman en çok kullanılan taşıma ambalajlarının arasında koliler yer almaktadır. Eşyaların büyüklüğüne ve ağırlığına göre dayanıklı ya da hacim olarak geniş koliler tercih edilmektedir. Kolilerin geniş ve hacminin büyük olması daha fazla eşyayı taşıma imkanı sunmasının yanı sıra aynı zamanda kolinin büyümesi ile direnci de artmaktadır. Böylece yırtılma ve benzeri hasarlar ortadan kalkmaktadır. Eşyaların koliler içinde taşınması ev sahipleri için güvenli bir taşınma durumu ortaya çıkardığı için hem müşteriler hem de firma sahipleri taşınma sürecinde daha rahat şekilde hareket edebilmektedir. Tüm bunların yanı sıra eşyaların koliler içinde olması, araç içinde daha rahat şekilde sıralanma ve istiflenme imkanı sunacağı için araç içindeki hacmin tasarruflu şekilde kullanılmasını sağlar. Taşıma kolileri küçük gibi görünse de aslında yaşamımızda büyük ölçüde paya sahip olan önemli araçlar arasında yer alır.

ambalaj iletişim

Ümit Ambalaj Şirketi

Ümit Ambalaj olarak tüm ambalaj hizmetlerini en kaliteli şekilde sağlıyoruz.